0 toodet on ostukorvis
  • Ostukorv on tühi.

Vastused Teie küsimustele!

1) Kas värv sisaldab vesinikku?
Ei, värv ei sisalda vesinikku. Värv on orgaaniline ning ei kahjusta juukseid.

 2) Kaua säilib värv avatuna?
Värv säilib avatuna 12  kuud.

3) Kas värvi tuleb panna niisketesse või kuivadesse  juustesse?
Värvi võib panna nii kuivadele kui ka niisketele  juustele.

4) Kui suur on üks värvi tops?
La Riche on 88ml, Herman´s Professional on 115ml  ja Manic Panic® on 118ml.

5) Kui pikkadele juustele jätkub ühest värvist?
Ühest värvist jätkub poolpikkadele   juustele. Ühest La Riche värvist jätkub õlgadeni juusetele.

6)Miks peaksin ma kasutama La Riche, Manic Panic® ja Herman´s Professional juuksevärve? 
Kõik meie juuksevärvid  on taimsed poolpüsivärvid, mis sisaldavad niisutavat palsamit ja mis muudavad  eelnevalt blondeeritud juuksed erksaks. Manic Panic® juuksevärv ei sisalda kahjulikke kemikaale. Meie ainulaadne valem on juustele hell ja ei sisalda loomseid kõrvalprodukte. Meie tooteid on testitud kuulsuste, mitte loomade peal!™

Intensiivse tulemuse saavutamiseks peaks juuksed olema blondeeritud heleblondiks või loomulikuks heleblondiks. Töötlemata juuste puhul sõltuvad tulemused juuste värvist ja tekstuurist. Seda toodet ei tohi kasutada kulmude ja ripsmete värvimiseks. Juhul kui toode satub silma, loputage silmi koheselt sooja veega ja kontakteeruge arstiga.

7)Manic Panic® juuksevärvi ja Flashlightning® komplekti juhendis soovitatakse teha enne alustamist juuksesalgu test. Mida see tähendab ja miks ma seda tegema pean? 
Juuksesalgu test on üks olulisemaid samme enne juuste värvimise või blondeerimise alustamist. See tagab sobivate tulemuste saavutamise. See on esialgne test, millega määratakse kindlaks värvimise spetsiifika, nt. töötlemise aeg, võimalikud tulemused ja allergiad. Eriti oluline on see siis, kui juuksed on kahjustatud, liigselt töödeldud või kui eesmärgiks on juuste värvi dramaatiliselt muuta.

8)Kas ma pean oma juukseid enne värvimist blondeerima? 
Kõikide meie  värvide  kasutamine eelnevalt blondeeritud juustel on parim viis tagada, et saavutate sellised säravad tulemused mida meie värvinäidistel näete. Kõige intensiivsema tulemuse annab see, kui kasutate meie Flashlightning® komplekti ja blondeerite juuksed kahvatublondiks (9-10. tase).

Herman´s Professional jääb kõige paremini eelnevalt blondeeritud juustele.

9)Millised Manic Panic® värvid annavad parima tulemuse eelnevalt blondeerimata juustel? 
Loomulikult heledates (3-7. tase) värvitoonides juuste puhul annavad parima tulemuse järgnevad värvid: After Midnight®, Enchanted Forest™, Green Envy™, Infra™ Red, Purple Haze®, Hot Hot™ Pink, Raven™, Shocking™ Blue, Vampire™ Red.

10)Kuidas erinevad tulemused Manic Panic® värvi kasutamisel blondeeritud ja blondeerimata juuste puhul? 
Kui soovite, et teie juustel oleks sama erk värv kui värvinäidistel, siis peate juukseid blondeerima.

11)Kas ma saan kasutada Manic Panic®, La Riche ja Hermans Professional juuksevärve ka hallide juuste katmiseks? 
Meie tumedamad värvid katavad halle juukseid ja lõpuks tuhmuvad ilusasti pastelseks. Meie heledamad värvid annavad juustele kena tooni. Soovitame lasta värvil vähemalt tund aega mõjuda. Mida kauem värv juustel on, seda rohkem see juustesse imendub. Hallid juuksed võivad olla väga värvikindlad ning värv ei imendu hästi. Hallide juuste värvi imendumist takistavate kihtide avamiseks toimib hästi soojendamine. Olenemata nende heledast toonist tuleks üldiselt ka halle juukseid Manic Panic® juuksevärvi parimaks toimimiseks eelnevalt blondeerida või muul moel töödelda.

12)Kas raseduse ajal on ohtlik juukseid värvida? 
Manic Panic®, La Riche ja Hermans Professional  juuksevärvid on raseduse ajal ohutud.

13)Kui kaua püsivad teie juuksevärvid? Kas see kestus on sama kõigi värvitoonide puhul?
See kuidas Manic Panic® juuksevärv tuhmub sõltub inimese juuksetüübist  ja erinevatest värvidest. Tumedamad toonid püsivad kauem kui heledad toonid. Juuste õige hoolduse korral püsib värv 6-8 nädalat.

La Riche püsib 4-6 nädalat.

Herman´s Professional püsib 4-8 nädalat.

Crazy Colors püsib 6-9 nädalat.

Värvi püsivust aitab pikendada õigete sampoonide kasutamine, mis leiate meie kodulehelt.

14)Mis on UV värv? 

Meil on suur valik värve, mis reageerivad UV kiirtele või helendavad UV lambi all.
High Voltage® Classic: Electric Banana®, Cotton Candy™ Pink, Electric Lizard™, Electric Tiger Lily™ ja  Hot Hot™ Pink.

Manic Panic Amplified: Cotton Candy pink, Electric Lizard, Hellfire.

15)Kas pean iga kord enne juuste värvimist neid blondeerima?
AINULT väljakasvanud osa! Jälgige hoolikalt, et juba blondeeritud juukseid uuesti ei blondeeriks, sest see võib juukseid kahjustada ja lõhkuda.

16)Kust ma Manic Panic®,La Riche ja Hermans Professional juuksevärve osta saan?
Juuksevärvi saab tellida otse meie kodulehe veebipoest või kauplustest. Www.colorvibes.eu

17)Mille poolest erinevad poolpüsi- ja püsivärv? 
Poolpüsivärv nagu MANIC PANIC® ei sisalda kahjulikke kemikaale ja põhineb looduslikel taimsetel värvidel, mis jäävad peamiselt juuste pealispinnale. Manic Panic® imbub osaliselt juustesse, kuid väiksemate värvimolekulidena kui püsivärvi puhul. Püsivärv sisaldab ammoniaaki ja juustesse imendumise jaoks vajab see ka peroksiidi. Meie toode on õrn ja ei vaja lisaaineid.

18)Kas Manic Panic® Virgin Snow™  ja La Riche White toner on juuksevärv? 
Meie Manic Panic® Virgin Snow™  ja White toner on toonijad, mitte värvid . Toonija eemaldab pärast blondeerimist alles jäänud soovimatud pigmendid. Toonijas sisalduvad toonid elimineerivad värvipaletti vastandpoolel asuvad soovimatud pigmendid. Manic Panic® Virgin Snow™ on violetne toonija, mis neutraliseerib soovimatud kollased/oranžid pigmendid. Lõpptulemuseks on valged juuksed. Soovitame lasta Manic Panic® Virgin Snow™ toonijal mõjuda mitu tundi. Mida kauem see teie juustel on, seda rohkem ta vastandvärve neutraliseerib. Fööniga soojendamine kiirendab samuti selle toimimist. Kui teil aega napib, siis soovitame protsessi korrata.

19)Kas teie värvid jäävad mustadele juustele?

Ei jää. Mustadele juustele annavad õrna läike järgnevad Manic Panic® toonid :After Midnight®, Enchanted Forest™, Green Envy™, Infra™ Red, Purple Haze®, Hot Hot™ Pink, Raven™, Shocking™ Blue, Vampire™ Red.

Musta värvi juukseid tuleb kindlasti eelnevalt blondeerida et saavutada parim tulemus, kuna tegemist on orgaaniliste värvidega siis värv ei hakka tumedale alusele peale.

Soovitame kasutada Manic Panic® blondeerijat või Hermans Professional blondeerijat.Iga toon on võimalik saavutada.Manic Panic® blondeerija on kangem ja on ideaalne et saavutada mustast toonist soovitud ergas toon kuna blondeerija annab vastava tooni millele on värvi peale kanda lihtne.

20)Mida teha kui ostsin toote aga see siiski ei sobi mulle?

Juhul, kui olete ostnud toote ja avastate, et see teile siiski ei sobi siis saame pakkuda asendus toodet.Raha kahjuks me tagastada ei saa, kuna kliendil on võimalik poes koha peal tutvuda tootega ja küsida nõu eelnevalt enne toote ostmist.Saame pakkuda asendus toodet samas hinnaklassis.
 

Teil on küsimusi või tahate midagi lisada? Saatke meile e-mail.  
Manic Panic®, La riche ja Hermans Professional  juuksevärvid on omasuguste seas parimad. Me kasutame kõige kõrgema kvaliteediga koostisosi, mis on garanteeritult taimsed ja PPD-vabad. MANIC PANIC®, La riche ja Hermans Professional  POOLPÜSIVÄRVID ei sisalda loomseid koostisosi ja seda testitakse kuulsuste, mitte loomade peal™.